Opiekunka do Pani od 02.12 do 09.01 w Zimmerbach za 1650 EURO

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1650€
  • Oferta z dnia: 17.01.2022
  • Numer oferty: 7108

Seniorka cierpi na Demencje, jest jak male dziecko, potrzebuje pomocy w codzinnych czynnościach. Pani mieszka z mężem, w razie potrzeby to on pomaga jej w nocy.
Pani częściowo inkontynentna (wkładki, pieluchomajtki na noc).
Pani porusza sie samodzielnie.
Potrzebuje pomocy przy higienie ciała, ubieraniu, nadzorowanie przyjmowania ilości płynów. Seniorka lubi spacery, TV, robótki ręczne. Mąż Pani pomaga jej się położyć spać ok. 21:00. Zakupy robi się wspólnie, senior jezdzi autem. Prawo jazdy mile widziane.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w myciu i ubieraniu

Warunki mieszkalne:

mieszkanie 86 m2 w wielorodzinnym domu.
Dla opiekunki pokój
-TV,
-rower,
-auto,
-internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.