Opiekunka od 14.08 do małżeństwa za 1800e do Au Beisgau

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1800€
  • Oferta z dnia: 07.08.2019
  • Numer oferty: 7106

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki małżeństwo:
Pan Pan 96l.170cm 67kg chodzący samodzielnie lub o balkoniku z Parkinsonem i problemami z sercem. Ma suchą skórę, wymagane 1xdziennie smarowanie kremem. Panu trzeba pomagac przy higienie.
Pani 94l. 165cm 51kg z demencja, miala lekki udar, teraz jest po rehabilitacji. JEst mobilna - potrzebuje pomocy przy higienie. Wciąż duż orzeczy chce wykonywać samodzielnie - trzeba jej na to pozwolić.
Jest rower, na rowerze 15 min do sklepu.
Przyjezdza Pflegedienst i autem sie jedzie na zakupy lub daje sie liste i oni robia zakupy.

Wymagania

komunikatywny język niemiecki
mile widziane referencje
mile widziane doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- przygotowywanie posiłków
- pomoc w codziennych czynnościach (smarowanie Pana kremem)
- dbanie o czystość w mieszkaniu (sprzątanie)
- wychodzenie na spacer

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
Oddzielny pokój na górze(18m2)
TV
Internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.