Opiekunka do małżeństwa w Waldstetten od 10.12 za 1900 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: płynny
  • Wynagrodzenie: 1900€
  • Oferta z dnia: 31.08.2020
  • Numer oferty: 7101

Do opieki Pani. Pani cierpi na lekką Demencje i nadciśnienie. Podopieczna jest po złamaniu szyjki kości udowej i obecnie przebywa w REHA. Była osobą mobilną. Po wyjściu ze szpitala sytuacja może się zmienić i Pani może mieć problemy z poruszaniem się i może przez jakiś czas leżeć w łóżku. Do dyspozycji jest rolator, wózek i Pflegebett. Podopieczna nosi pampersy. Należy pomagać w ubieraniu i myciu. Przychodzi Pflegedienst. Może się zdarzyć sporadyczne wstawanie w nocy. Mąż zdrowy nie wymaga opieki.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- pomoc w myciu i ubieraniu
- pomoc przy podtrzymywaniu

Warunki mieszkalne:

dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- Internet ma być założony

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.