Opiekunka do małżeństwa od 15.03 w Waldstetten za 1800 EURO

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1800 €
  • Oferta z dnia: 25.02.2021
  • Numer oferty: 7110

Do opieki małżeństwo: Pani 83 lata, 65 kg, 165cm. Pani do 15.03 jest w Kuerzeitspflege. Jak wyjdzie to PD będzie 2-3x dziennie przychodzić. Podopieczna cierpi na demencje, cukrzyce( nie beirze zastrzyków). Jest leżaca, do dyspozycji jest pflegebett i toiletenstuhl. Należy pomagać w ubieraniu, trasnferze. Na noc pampersy. Ma problemy ze słuchem i mową. Pan 86 lat, 83kg, 180cm. Pan również jest obecnie w Kuerzeitspflege do 15.03. PD do niego też będzie przychodzić. Podopieczny ciepri na nadciśnienie, ma problemy sercowe, zaburzenia rytmu serca. Podopieczny porusza sie na wózku. Do dyspozycji jest też rolator, pflegebtt, toiletenstuhl. Pomaga jeszcze przy transferze. Pomoc w ubiernaiu i myciu. Na noc pampersy.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- pomoc przy higiemie i ubieraniu
- pomoc przy transferze

Warunki mieszkalne:

Dom wielorodzinny, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.