Opiekun do małżeństwa w Waldkirch od 10.08 za 1700 EURO

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1700 €
  • Oferta z dnia: 16.08.2020
  • Numer oferty: 7107

Do opieki Małżeństwo: Pan cierpi na Inkontynencję i cukrzycę. Jest po udarze. Podopieczny porusza się na wózku. Jest lift i podnośnik w łazience. Do dyspozycji jest też Pflegebett, oraz materac przeciwodleżynowy. Raz w tyg. przychodzi Pflegedienst rozdzielać leki i kąpać Pana. Pan pomaga przy transferze. Pani cierpi na Parkinsona, ale jest mobilna. Wymaga nieznacznego wsparcia lub kontroli przy kąpieli/ ubieraniu. Należy ją jednak odciążyć z obowiązków domowych, zakupów i gotowania.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- mile widziane referencje

Zakres obowiązków

- pomoc przy transferze
- gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- pomoc przy kąpieli i ubieraniu

Warunki mieszkalne:

dom, do dyspozycji opiekunki:
- pokój,
- internet
- TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.