Opiekun do małżeństwa od 14.04-01.06 za 1650e w Waldkirch

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1650€
  • Oferta z dnia: 24.09.2019
  • Numer oferty: 9017

Do opieki małżeństwo: Pan 91 lat, 75 kg po udarze na wózku, inkontynencja, diabetyk. Lift i podnośnik w łazience do dyspozycji, pflegebett, materac przeciwodleżynowy. Raz w tyg przychodzi Pflegedienst rozdzielać leki i kąpać Pana. Pan pomaga pomocy przy transferze, trzeba go myć i przebierać pampersy. Pani 91 lat, ok 60 kg, 155 cm ma parkinsona, ale jest mobilna, wymaga nieznaczengo wsparcia lub kontroli przy kąpieli/ ubieraniu. Należy ją jednak odciążyć z obowiazków domowych, zakupów i gototwania. Pacjenci i rodzina bardzo mili i pomocni. Rodzina mieszka w domu obok.

Wymagania

dobra (B1) znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

prowadzenie gospodarstwa domowego
pomoc przy wstawaniu
pomoc przy higienie, kąpieli
robienie zakupów, gotowanie

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój
-internet, TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.