Opiekunka z dobrym niemieckim do Taufkirchen od 30.09 za 1550 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550€
  • Oferta z dnia: 05.08.2020
  • Numer oferty: 9017

Stan zdrowia pacjenta

Do opieki Pan (82 lata,65kg, 165 cm). Pan z osłabieniem starczym. Na chwile obecną lewa noga jest w drutach. Mial już jeden zabieg i jest lepiej. Chodzi o kulach lub przy balkoniku. Pomoc przy podtrzymywaniu. Nosi pampersy.PD przychodza codziennie opatrywać tą noge i podawać leki. Pomoc przy myciu i ubieraniu. Pan ma cięzki charakter - zmienne nastroje. Lubi porządek w domu - pedant. Lubi też rozmowy. 1 dzień wolny do ustalenia z córką.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie

Zakres obowiązków

- gotowanie
- zakupy
- dbanie o porządek w domu
- dotrzymanie towarzystwa

Warunki mieszkalne:

dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet i TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.