Opiekun do Pana w Staufen od 31.07 za 1550 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550€
  • Oferta z dnia: 12.08.2020
  • Numer oferty: 9018

Do opieki samotny spokojny Pan ( 81 lat, 180cm, 120kg). Podopieczny sie zapomina. Nosi pampersy. Pan porusza sie na wózku,ale potrafi sam wstać i przejść na wózek. Potrzebna pomoc przy podtrzymywaniu. Przez wieksząść czasu jednak leży w łożku. Stal sie troche leniwy i trzeba motywować go do wstawania. Je jeszcze przy stole. Pan nie należy do rozmownych osób. Eks żona mieszka w pobliżu i przychodzi podawać leki.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie,
- dbanie o porządek w domu,
- pomoc przy transferze

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekuna:
- osobny pokój i łazienka
- internet i TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.