Opiekunka do Pani w Schonungen od 17.06 za 1600 EUR

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1600€
  • Oferta z dnia: 07.05.2021
  • Numer oferty: 7101

Do opieki samotna Pani. Seniorka byla hospitalizowana z powodu obrzęku nogi i teraz przebywa obecnie w Kurzeitpflege. Cierpi na Artoze, nadciśnienie i problemy sercowe, ma Bajpasy. Ma problemy z kolanami. Podczas wiekszego wysilku Pani brakuje tchu. Podopieczna porusza sie powoli przy rolatorze. Nalezy pomagac przy wstwaniu z łóżka. Do dyspozycji jest też laska, wózek i Pflegebett. Pani korzysta sama z toalety, ale nosi wkladki. Opiekunka powinna rowniez pomagac przy myciu i ubieraniu. Nalezy kroic pieczywo na male sztuki. Nosi okulary. 3x w tyg Podopieczna ma Krankengymnastik.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- pomoc w myciu i ubieraniu,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Dom w małym mieście, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój,
- osobna łazienka,
- internet, Tv

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.