Opiekunka do małżeństwa w Roth od 24.04 za 1700e

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1700€
  • Oferta z dnia: 03.12.2020
  • Numer oferty: 9019

Małżeństwo: do opieki Pani 91 lat, 158 cm, 58 kg z problemami z poruszaniem sie, woda w płucach, problemy z oddychaniem z oslabieniem starczym. Pani jest mila, sympatyczna, porusza sie przy rollatorze, niekiedy potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Pani wymaga pomocy przy kapieli. Pflegedienst rozdziela leki, pani lubi gotować lub piec. Pani słabiej widzi. Nosi okulary. Mąż zdrowy w domu.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- dotrzymywanie towarzystwa
- pomoc przy wstawaniu

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.