Opiekunka do Pani od 24.10 w Rosendahl za 1400 EUR

  • Liczba pacjentów: senior
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1400€
  • Oferta z dnia: 31.08.2020
  • Numer oferty: 7101

Do opieki Pani ( 88 lat, 65kg, 160cm). Podopieczna jest na wózku, ale jest lift i nie ma dźwigania. Pani korzysta z toalety i z pomocą liftu jedzie się do łazienki. Nogi ma całkowicie bezwładne. Na noc są pampersy. Opiekunka zakłada. PD przychodzą zakładać rajstopy uciskowe. Posiłki przygotowuje synowa, babcia je sama. Kuchnia jest wspólna. Wszyscy jedzą razem. Mąż i synowa mają dwójkę dzieci( po 20 lat około). Synowa wszystko gotuje. Wszystko jest smaczne i wszystkiego jest dużo. Opiekunka nie musi pomagać w gotowaniu. Siedzi z podopieczną. Babcia gra w karty, w chińczyka. Jest Pflegebett. Z podopieczną chodzi się też na spacery. Zakupy robi rodzina.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie z demencją

Zakres obowiązków

- pomoc przy transferze
- dbanie o porządek w domu
- pomoc w myciu i ubieraniu
- dotrzymywanie towarzystwa

Warunki mieszkalne:

dom na wsi, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój i łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.