Opiekunka do Pani w Pyrbaum od 13.07-31.08 za 1500 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500€
  • Oferta z dnia: 25.02.2021
  • Numer oferty: 7108

Do opieki samotna Pani 89 lat, 58kg, 158 cm z osłabieiem starczym, nadciśnieniem tętniczym. Pani o lasce lub balkoniku. Czasem potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Pani należy pomagać we wszystkich czynnościach, jesli tego potrzebuje. Przy kąpieli, przy ubieraniu. Nalezy jej dać jednak też wolną ręke i jeśli coś sama chce robić, ponieważ jest jeszcze sprawna to niech to robi. Zakupy na weekend z córka. Okolica wiejska. Pacjentka fajna miła, rodzina też. Pani jeszcze sama czyta książki i jest w miare samodzielna. Lekko sie zapomina.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- gotowanie, zakupy, sprzątanie
- pomoc przy higienie i ubieraniu
- dotrzymanie towarzystwa

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.