Opiekunka od 05.01 do Pana za 1500e do Oberkirch

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500€
  • Oferta z dnia: 05.12.2019
  • Numer oferty: 7101

Do opieki samotny Pan Manfred 88l, 176cm, 90kg z osłabieniem starczym przy balkoniku (czasem na dwór wózek) słabo widzi (na jedno oko prawie wogóle), inkontynencja i pampersy, Pan jest diabetykiem ale nie bierze leków. Do obowiązków Opiekunki należy: pomóc przy kąpieli, jeśli potrzebna to pomoc przy wstawaniu/chodzeniu, gotowanie, zakupy, proawdzenie gosp. domowego, dotrzymywanie towarzystwa, rozmowy, spacery. Przychodzi pomoc domowa, Pan 2 razy w tygodiu jest w Tagespflege.

Wymagania

dobra znajomosc jezyka niemieckiego
doswiadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Potrzebuje pomocy w gospodarstwie domowym,
zakupach, gotowaniu,
pomoc przy higienie, przy wstawaniu
dotrzymywanie towarzystwa, spacery

Warunki mieszkalne:

Dom wielorodzinny:
pokój i toaleta oddzielne dla opiekunki,
internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.