Opiekunka do Małżeństwa od 30.09 za 1650 EUR do Nürnberg

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1650€
  • Oferta z dnia: 22.08.2019
  • Numer oferty: 7101

Stan zdrowia pacjentów

Do opieki Małżeństwo: Pani Betti 87 lat, 68 kg po udarze, z demencją, inkontynencja. Pani ma problemy z sercem i jest diabetykiem, porusza sie przy balkoniku, potrzebuje wsparcia na schodach.
Przy Pacjentce ważna jest konrola picia oraz pomoc przy higienie. Moze sie zadarzyć, że Pani będzie potrzebowała pomocy 1 raz w nocy.

Mąż podopiecznej ma 91 lat, ok 80 kg, cierpi na artroze, jest mobilny. Panu trzeba pomoc przy kąpieli. Oprócz tego do obowiazków Opiekunki nalezą: zakupy, gotowanie, prowadzenie gosp. domowego, sprzatanie, rozmowy, spacery.

Wymagania

- dobra (B1) znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje

Zakres obowiązków

- pomoc w higienie Podopiecznym
- zakupy
- dotrzymywanie towarzystwa
- gotowanie
- spacery
- utrzymywanie czystości w domu

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji Opiekunki:
- oddzielny pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.