Opiekunka do małżeństwa w Nürnberg od 22.10 za 1800 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1800 €
  • Oferta z dnia: 07.09.2020
  • Numer oferty: 7105

Do opieki Pani lat 80, 166 cm, 55kg, Pflegegrad 3. Pani cierpi na demencje, czasami miewa zaburzenia orientacji, bywa apatyczna. Potrzebuje pomocy w przemieszczaniu się i transferze (nie ma rollatora, wózka), ubieraniu, kąpieli. Seniorka ma inkontynencje, nosi wkładki, opiekunka musi zwracać uwagę aby zmieniać regularnie bo seniorka już o tym nie pamięta. Seniorka mieszka z mężem, który przejmuje opieke nad żoną w czasie wolnym opiekunki. Senior 170 cm, 62 kg, Pflegegrad 1. Ma słaby wzrok. Można palić poza domem.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- pomoc w myciu i ubieraniu,
- pomoc przy transferze

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój,
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.