Opiekunka do małżeństwa od 14.12 za 1600e w Norymberdze + Bonus

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1600€
  • Oferta z dnia: 24.09.2019
  • Numer oferty: 9017

Oferta do malzenstwa. Do opieki Pani 83 lata, 64 kg. Pani jest diabetykiem, jest po udarze i ma problemy sercowe. Pani ma problemy jelitowe, czasem zdarzają sie biegunki, ale jak przestrzega diety to jest ok.

Pani porusza sie za pomoca wózka, stoi na nogach, jak sie ja chwyci za ręcę. Mąż w domu sprawny, pomaga. Raz na 2 tyg przychodzi pani do sprzatania. Pan jest zdrowy, jeździ autem, bardzo wspiera Opiekunke. Z jedzeniem nie ma problemow, kupują, to co Opiekunka zechce. Jedzą duzo gotowych rzeczy.

Wymagania

dobra (B1) znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

prowadzenie gospodarstwa domowego
pomoc przy wstawaniu
pomoc przy higienie, kąpieli
robienie zakupów, gotowanie

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój
-internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.