Opiekunka z prawem jazdy do Pani od 15.06 do Neumarkt za 1550 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550€
  • Oferta z dnia: 15.06.2020
  • Numer oferty: 9004

Do opieki Pani 89 lat, ok 63 kg, 160 cm po upadku i peknieciu kosci udowej przy balkoniku/ na wózku, Zaczyna się demencja. Pani mieszka sama, córka w tej samej miejscowości. Do obowiązków Opiekunki należy: pomoc przy wstawaniu, pomoc przy higienie/ubieraniu, spacery, dotrzymywanie towarzystwa, zakupy, gotowanie i dbanie o porządek w domu. DO dyspozycji opiekunki całe piętro z łazienką. Przychodzi Pani do sprzatania i ogrodnik. Auto VVPolo manualny. Pani ma inkontynencje, nosi wkladki oraz nadcisnienie tetnicze. Na noc pampersy.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy
- mile widziane referencje

Zakres obowiązków

- pomoc przy wstawaniu
- pomoc przy higienie/ubieraniu
- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu

Warunki mieszkalne:

dom, do dyspozycji opiekunki:
- pokój i łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.