Opiekunka z prawem jazdy do Pani za 1550e od 16.01 do Neumarkt

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550€
  • Oferta z dnia: 05.12.2019
  • Numer oferty: 9018

Do opieki Pani 89 lat, ok 63 kg, 160 cm po upadku i pęknięciu kości udowej przy balkoniku. Pani mieszka sama, córka w tej samej miejscowości.

Do obowiązków Opiekunki należy: pomoc przy wstawaniu, pomoc przy higienie/ubieraniu, spacery, dotrzymywanie towarzystwa, zakupy, gotowanie i dbanie o porządek w domu.
Do dyspozycji opiekunki całe piętro z łazienką. Przychodzi Pani do sprzątania i ogrodnik. Auto VVPolo manualny. Pani ma inkontynencje, nosi wkladki oraz nadcisnienie tętnicze.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego + prawo jazdy
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego
robienie zakupów, gotowanie
pomoc przy wstawaniu
pomoc w higenie/ubieraniu

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
osobny pokoj,
osobna lazienka,
interent

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.