Opiekunka z prawem jazdy do Pana od 03.05 1450 EUR do Mülheim

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1450€
  • Oferta z dnia: 02.03.2020
  • Numer oferty: 7101

Stan zdrowia pacjenta:

Do opieki samotny Pan 90 lat, 60 kg, 190 cm po peknieciu stawu biodrowego. Pan na wózku(nie może chodzić max 2 kroki), potrzebuje pomocy przy poruszaniu sie, ubieraniu. Nie trzeba dzwigać Pan sam wstaje traci równowage trzeba kntrolować. Jezdzi się z Panem 1-2 w tg. do lekarza auto Audi A5 (automat).Przychodzi miejscowa Pani robi zakupy oraz gotuje mięso na około 4dni. Opiekunka gotuje tylko dodatki do tego. Obok mieszka syn odwiedza prawie codziennie. Pan nie je ostrych rzeczy.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy
- mile widziane referencje

Zakres obowiązków

- dotrzymywanie towarzystwa
- zakupy
- gotowanie
- dbanie o porządek w domu

Warunki mieszkalne:

dom, do dyspozycji opiekunki:
- pokój,
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.