Opiekunka od 10.12 do Pani w Monachium za 1550 EUR

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550 €
  • Oferta z dnia: 03.12.2019
  • Numer oferty: 7107

Do opieki samotna Pani 87 lat, 58kg, 170 cm na wózku. Pani ma demencje, depresje, problemy z poruszaniem się, osteoporoze oraz jest po udarze. Pani nosi pieluchy, wymaga całkowitej pomocy przy kąpieli i ubieraniu. Należy również panią transferować na łóżko/wózek. Wymaga pomocy w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, zakupy. Mieszkanie w mieście, sklep ok 10 min. Córka mieszka również w Monachium. Przychodzi fizjoterapeuta.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- pomoc w higienie
- pomoc w ubieraniu
- transfer
- gotowanie
- dbanie o gospodarstwo domowe

Warunki mieszkalne:

- mieszkanie
- pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.