Opiekunka z WŁOSKIM od 19.02 do Pani w Lörrach za 1400 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1400€
  • Oferta z dnia: 29.09.2020
  • Numer oferty: 7108

Do opieki Pani 82 lata,158 około 92kg na wózku. Pani cierpi na astmę, problemy sercowe jest po udarze. Dostepne specjalistyczne łóżko.Potrzebuje pomocy w przejściu z łóżka na wózek. 2x w tygodniu przychodzą pflegedinst do Pani oraz fizjoterapeuta. Pani potrzemuje pomocy w gospodarstwie domowym: sprzatanie, gotowanie utrzymywanie porządku, dotrzymywanie towarzystwa. Na zakupy jeździ się z synem. Syn mieszka obok pomaga.

Wymagania

- dobra znajomość j. włoskiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- gotowanie, zakupy, sprzątanie
- pomoc przy higienie i ubieraniu
- pomoc przy transferze

Warunki mieszkalne:

Mieszkanie, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet i TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.