Opiekun/ka do Pani w Lich od 25.09 do 13.11 za 1600 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1600€
  • Oferta z dnia: 17.09.2021
  • Numer oferty: 9004

Pani cierpi na Inkontynencje, ma problemy sercowe i nadciśnienie. Jest po wycięciu jelita grubego i ma stomie. Jak na swój wiek jest bardzo rozumna, nie ma Demencji. Pflegedienst przychodzi 2x w tyg. do stomii. Podopieczna porusza się na wózku. Pomaga jednak przy przenoszeniu, praktycznie nie ma dźwigania. Do dyspozycji jest też Lift. Seniorka nosi okulary, lubi czytać. Do dyspozycji jest też Pflegebett. Mycie Pani odbywa się w łóżku. Rodzina miesza po sąsiedzku.

Wymagania

- komunikatywna znajomość niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc przy transferze
- pomoc w myciu i ubieraniu

Warunki mieszkalne:

Dom w małym mieście, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój
- osobna łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.