Opiekunka z podstawowym+(A2) niemieckim za 1600e do Krefeld od 08.08

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1600€
  • Oferta z dnia: 30.07.2019
  • Numer oferty: 7104

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki malzenstwo:

Pani Ursula ma 92 lata, 50 kg jest mobilna z początkami demencji (traci orientacje w czasie, pyta kilka razy o te same rzeczy, jest spokojna) oraz aparatem słuchowym.

Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz kąpieli. Chce aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu gospodarstwa domowego - należy jej na to pozwalać i dawać zadania do wykonania.

Pan Helmut ma 95l. 55kg jest chodzący samodzielnie. Pan ma bardzo słaby wzrok, nosi aparat słuchowy. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Nie toleruje glutenu.

Wymagania

Komunikatywny język niemiecki
Doświadczenie w opiece
Referencje mile widziane

Zakres obowiązków

Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach:
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w codziennych czynnościach,

Warunki mieszkalne:

Dom
Do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój, oddzielna łazienka
-internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.

Kontakt:

Wyślij zgłoszenie mailowo: rekrutacja@opieka-portus.pl
Znajdź nas na fb (https://www.facebook.com/Opieka-Portus-170038133916479/)
Wyślij sms na nr 510 799 272
Zadzwoń do nas 71 315 45 88