Opiekunka od 10.01 do Pana za 1500e w Konstanz

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500 €
  • Oferta z dnia: 05.12.2019
  • Numer oferty: 9020

Do opieki Pan 82 lata, 80 kg, 176 cm. Pan jest mobilny, ma demencje i słabo słyszy. Ma alergie na pyłki i problemy z cisnieniem. Przez to, że słabiej słyszy potrzebny jest dobry niemeicki, żeby nie dochodzilo do nieporozumień. Pan jest raczej samodzielny, tutaj chodzi o prowadzenie gospodarstwa domowego, gotowanie. Auto jest do dyspozycji automat. Żona przychodzi i odwiedza lub pomieszkuje, jest samodzilena, zajmuje i troszczy sie o męża, pomaga - ugotuje czasem lub poprasuje. Generalnie cala rodzina dba o Pacjenta, ktory jest spokojnym czlowiekiem, ale z demencją.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego + prawo jazdy
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego
zakupy, gotowanie
dotrzymywanie towarzystwa

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój i toaleta
-internet,

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.