Opiekunka do Pana za 1500e od 12.10 do Konstanz

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500€
  • Oferta z dnia: 21.08.2019
  • Numer oferty: 7104

Pan 82 lata, 80 kg, 176 cm. Pan jest mobilny, ma demencje i słlabo slyszy. Ma alergie na pyłki i problemy z ciśnieniem. Przez to, że slabiej słyszy potrzebny jest dobry niemeicki, żeby nie dochodzilo do nieporozumień.

Pan jest raczej samodzielny, potrzebna jest pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, gotowaniu. Auto jest do dyspozycji-automat. Żona przychodzi i odwiedza lub pomieszkuje, jest samodzilena, zajmuje i troszczy sie o męża, pomaga - ugotuje czasem lub poprasuje.

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
prawo jazdy
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego:
zakupy, przygotowywanie posiłków,
sprzątanie

Warunki mieszkalne:

Mieszkanie:
- oddzielny pokój i łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.