Zastępstwo: Opiekunka z prawem jazdy od 02.09 do Konstanz za 1400e

  • Liczba pacjentów: senior
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1400€
  • Oferta z dnia: 31.07.2019
  • Numer oferty: 7111

Do opieki Pan 83l. 80kg chodzący samodzielnie ze słabym słuchem.

W gospodarstwie domowym żona niewymagająca opieki(nie mieszkająca tam na stałe).

Państwo potrzebują wsparcia w codziennym życiu - przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, spędzanie wolnego czasu (spacery, wizyty w restauracjach).

Bardzo dobre warunki mieszkaniowe - PAństwo potrzebują towarzystwa w codziennych życiu.

Sporo czasu wolnego

Wymagania

komunikatywna znajomość niemieckiego, prawo jazdy mile widziane
mile widziane referencje
mile widziane doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

Potrzebują pomocy w codziennych czynnościach:
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Wychodzenie na spacer, spędzanie wolnego czasu

Warunki mieszkalne:

Dom do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój, oddzielna łazienka
-internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.