Opiekunka od 02.11 do Pana w Kahlreuth za 1700 EURO

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1700 €
  • Oferta z dnia: 29.09.2020
  • Numer oferty: 7107

Stan zdrowia pacjenta

Do opieki Pan 80 lat, 75 kg, 185 cm z osłabieniem starczym, problemami z poruszaniem sie, nadciśnieniem, średniozaawansowaną demencją. Pan ma rollator. Panu nalezy pomóc przy kąpieli, ubieraniu, drobno kroić jedzenie. Pan jest z natury przyjaznym czlowiekiem, ze względu na demencje troche zagubiony i zdezorientowany. Żona sprawna w domu. W domu kot. Okolica wiejska, zakupy z rodziną.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie

Zakres obowiązków

- zakupy
- dbanie o porządek w domu
- pomoc przy higienie i ubieraniu

Warunki mieszkalne

dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.