Zastępstwo:Opiekunka do samotnego Pana 06.09-20.10 za 1450e w Idstein

  • Liczba pacjentów: senior
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1450 €
  • Oferta z dnia: 30.07.2019
  • Numer oferty: 7110

Do opieki Pan 76 lat, 87 kg choruje na nowotwor prostaty oraz COPD (choroba pluc, polegajaca na utrudnionym przeplywie powietrza). Pan ma inkontynencje, nosi pampersy.

Poza tym jest mobilny, wiele rzeczy wykonuje sam, na noc dostaje leki nasenne.

Jezdzi sam samochodem lub jesli Pani ma prawo jazdy to tez moze jezdzic.

Potrzebna jest mila, komunikatywna osoba.

Do obowiazkow nalezy glownie prowadzenie gospodarstwa domowego, zakupy, gotowanie i dotrzymywanie towarzystwa.

Pan raz na 3 tyg jezdzi na chemioterapie.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Przygotowywanie posiłków
Robienie zakupów
Wychodzenie na spacer
Spędzanie wolnego czasu

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
oddzielny pokój, łazienka, internet, TV
internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.