Opiekunka do małżeństwa w Heubach od 30.06 za 1800 EURO

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: płynny
  • Wynagrodzenie: 1800€
  • Oferta z dnia: 25.05.2021
  • Numer oferty: 7111

Małżeństwo: Pani 80 lat, 65 kg, 156 cm mobilna z nadciśnieniem, lekka depresja i zwyrodnieniem plamki żółtej (prawie nie widzi).  Rollator do dyspozycji, potrzebna pomoc w higienie i na zewnątrz. W domu Pani sobie radzi. Jedzenie trzeba pokroić drobno i je samodzielnie. Mąż samodzielny w domu, jeszcze autem jeździ i pomaga. Rodzina miła symptayczna, wykształcona.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- pomoc w myciu i ubieraniu

Warunki mieszkalne

dom, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój i łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.