Opiekunka do małżeństwa w Gengenbach od 10.10 za 1600 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1600€
  • Oferta z dnia: 07.05.2021
  • Numer oferty: 7101

Do opieki leżący Pan mieszkający ze zdrową żoną. Pan ma inkontynencje. Trzeba go od czasu do czasu transferować z łóżka na wózek. Pan je samodzielnie w łóżku. Przychodzi fizjoterapeuta oraz Pflegedienst 2x dziennie do kąpania i do pomocy przy transferze. Prawo jazdy jest tutaj niezbedne, ponieważ Opiekunka ma osobne mieszkanie 2 km dalej i musi dojeżdżać do podopiecznego. Auto mercedes w automacie do dyspozycji.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- pomoc w myciu, ubieraniu i podtrzymywaniu,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Osobny apartament, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój,
- osobna toaleta,
- internet,
- TV.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.