Opiekunka od 25.09 do małżeństwa za 1800e do Gegenbach

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1800 €
  • Oferta z dnia: 11.09.2019
  • Numer oferty: 7102

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki:
Pan chodzący samodzielnie lub przy balkoniku(na spacer) z początkami demencji, cukrzyca.
Plan dnia:
-ok 7:00 pobudka(Pflegedeinst przychodzi -cukier mierza, insuline podaja, ważą).
-Później jest poranna higiena (golenie dziadka).
-Śniadanie
-Następnie podopieczny czyta sobie gazetę, oglada TV - opiekunka ogarnia po śniadaniu, następnie również ma chwilę na poczytanie wiadomośći
-ok.12 - obiad (catering przyjezdza). Opiekunka gotuje tylko dla siebie ( moze sobie kupic co chce, nie brakuje pieniazkow).
-Po obiedzie drzemka podopiecznego - opiekunka ma spokojnie 2-2,5h wolnego.
-Jak podopieczny wstaje ida na spacer(z rollatorem), pozniej podopieczny oglada TV.
-17:30 jest kolacja, następnie podopieczny siedzi na ogrodku lub w pokoju.
-20:00 higiena wieczorna i idzie spac.

Podopieczny bardzo mily i wdzieczny.
Na oddzielnym pietrze mieszka synowa+syn (syn- pracuje, synowa - jest sparalizowana z jednej strony, ale sama wszystko wokol siebie robi).
Nic sie kolo nich nie robi (nie sprzata, nie gotuje).
Bardzo sympatyczni wdzieczni za wszystko.

18.09 - z REHA wychodzi zona podopiecznego (mobilna, drobniutka).
Bedzie potrzebowac pomocy w codziennych czynnosciach. Bardzo sympatyczna, wdzięczna za opiekowanie się dziadkiem, chętnie przyjmuje pomoc.
JAk podopieczna wyjdzie to wtedy bedzie trzeba gotowac obiady dla nich.

1xtydz. podopieczny chodzi do Tagespflege.

Wymagania

komunikatywna+ znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego
sprzątanie (część gdzie mieszka opiekunka i podopieczni)
pomoc w higienie porannej(golenie) i wieczornej
2xtydz. pomoc w kąpaniu się podopiecznego
wychodzenie na spacer
spędzanie wolnego czasu

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój
-internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.