Opiekunka od 27.11 za 1500e do Pana do Fellbach + Bonus świąteczny

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500€
  • Oferta z dnia: 06.10.2019
  • Numer oferty: 9019

Pan Wolfgang ma 93 lata, 68 kg ok 182 cm choruje na artroze i ma problemy z sercem. Ze wzgledu na wiek potrzebuje wsparcia w gospodarstwie domowym oraz troche towarzystwa.
Do obowiazków Opiekunki należy przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa domowego, zakupy, gotowanie, spacery, ale również pomoc przy wchodzeniu na schody lub przy wstawaniu z fotela jeśli będzie to konieczne.

Wymagania

dobra (B1) znajomość języka niemieckiego + prawo jazdy
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje

Zakres obowiązków

Potrzebuje pomocy w:
-prowadzenie gospodarstwa domowego
-zakupy, gotowanie
-dotrzymywanie towarzystwa
-wychodzenie na spacer

Warunki mieszkalne:

Dom na wsi, do dyspozycji opiekunki:
-oddzielny pokój i łazienka
-internet, TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.