Opiekunka do Pani w Eschelbronn od 15.01 za 1650 EUR

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1650€
  • Oferta z dnia: 01.02.2022
  • Numer oferty: 9019

Mobilna seniorka, chorująca na alzheimera. Pani częściowo myje i ubiera się samodzielnie. Pielęgniarki przychodzą raz w tygodniu do kąpieli. Pani z usposobienia jest serdeczną i miła osobą, miewa zaburzenia orientacji czasu i przestrzeni. Seniorka chętnie spaceruje (nordic-walking).

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w myciu i ubieraniu
- pomoc przy przy podtrzymywaniu

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji Opiekunki:
- osobne piętro w tym: pokój, osobna łazienka,
- internet.
Do najbliższego sklepu jest 10 min drogi od domu (Netto).

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.