Opiekunka z dobrym niemieckim do Pani w Erkelenz od 19.04 za 1500 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500 €
  • Oferta z dnia: 07.09.2020
  • Numer oferty: 7105

Do opieki Pani 90 lat, 80 kg, 160 cm ma problemy z poruszaniem sie, nadciśnieniem tętniczym, problemy z sercem, odleżyna, inkontynencja, zwyrodnienia stawów kolanowych, miażdżyca, pęknięte lewe ramie, ma blaszke w ramieniu. Pani już mocno sie zapomina. Pani chodzi z pomoca przy rollatorze(po domu), ma do dyspozycji również wózek. Potrzebuje wsparcia przy wstawanu, trzeba ja asekurować, żeby nie upadla. Pflegedienst 2 razy dziennie  przychodzi do leków i rajstopy uciskowe zakladać. Syn mieszka na górze i przychodzi na posilki. Do dyspozycji rollator, wózek, Pflegebett,, materac antyodleżynowy, podnośnik do wanny, Toilettenstuhl, podwyższenie toaletowe, krzesełko kąpielowe. Wymaga pomocy w higienie i ubieraniu. Pani jest z natury bardzo spokojna i taka raczej powolna. Trzeba jej dać czas w toalecie i przy jedzeniu. Pani lubi prasować, wtedy czuje sie jeszcze potrzebna. Ma drzemke po poludniu i lubi potem polezać w łóżku.  Okolica wiejska, sklep ok 10-20 min na pieszo. 2x w tyg od 15-18 przychodzi syn i opiekunka ma dodatkowe wolne.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie, sprzątanie
- pomoc w higienie i ubieraniu
- dotrzymywanie towarzystwa

Warunki mieszkalne

dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój i wc
- internet i TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.