Małżeństwo z Dalkingen poszukuje Opiekunki od 06.05 za 2000 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 2000€
  • Oferta z dnia: 16.04.2024
  • Numer oferty: 7111

Do opieki małżeństwo. Pan 89 lat, 80 kg, 180cm, porusza się o rollatorze, słabo słyszy. Cierpi na depresję i nadciśnenie. Pani 88 lat, 50 kg, 160 cm, ma lekką demencję, depresję, nadciśnienie. Jest raczej wycofana. Porusza się samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy higienie. Do Senorki przychodzi PD 2x/tydz. Seniorom trzeba pomóc przy ubieraniu, jedzą sami. Należy przypominać i sprawdzać, czy wzięli leki. Oboje są kontynentni. Chętnie chodzą na spacery i oglądają TV. Potrzebne prawo jazdy, żeby jeździć z pacjentami do lekarza.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w myciu i ubieraniu.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój i łazienka
- internet.
Sklepy znajdują się 10 min drogi autem od domu.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.