Opieka do Małżeństwa z Duingen dla Pani od 24.06 za 1850 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1850 €
  • Oferta z dnia: 19.05.2024
  • Numer oferty: 7107

Do opieki małżeństwo. Pani Florentina porusza się o rollatorze, należy ją asekurować. Cierpi na demencję, ma trudności w chodzeniu związane z wiekiem, zaburzenia rytmu serca oraz niewydolność sercową. Pan Ferdinand porusza się również przy rollatorze. Choruje na cukrzycę. Senior stara się być jeszcze dość samodzielny, trudno dopuścić mu do siebie myśli, że potrzebuje już pomocy, wsparcia opiekunki. W każdy piątek Państwo jeżdżą do Tagespflege.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- prowadzenie gospodarstwa domowego
- pomoc w myciu i ubieraniu.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój,
- osobne WC,
- internet,
- TV.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.