Opiekunka z dobrym niemieckim od 14.10 do Dornburg za 1750EUR

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1750€
  • Oferta z dnia: 07.09.2020
  • Numer oferty: 7111

Do opieki Pan mieszkający z żoną.( Pan ma 87 lat, 64 kg, 180) ciepri na zaawansowaną Demecnje, Inkontynencje. Podpieczny bardzo słabo widzi i slyszy. Ma problemy z przełykaniem. Podopieczny jest bardzo schorowany, ma amputowaną nogę, ale chodzi przy lasce z pomocą (aktualnie zamówili wózek) Panu należy pomagać przy myciu i kąpieli. Żona pana jest dużo młodsza od niego, nie wymaga opieki, należy jednak ją uwzględnić przy prowadzeniu gospodarstwa domowego, choć żona też będzie gotować. Przerwa do uzgodnienia z żona, ponieważ Pan nie może zostawać sam. Głównie Żona zajmuje się mężęm powoli wprowadza opiekunkę. Dla Opiekunki odzielne mieszkanie po drugiej stronie ulicy.

Wymagania

dobry język niemiecki
mile widziane referencje
mile widziane doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- gotowanie, zakupy
- pomoc w higienie i ubieraniu
- dbanie o czystość w mieszkaniu (sprzątanie)

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
Oddzielny pokój
Internet i TV

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.