Opiekunka do małżeństwa w Dornburg od 09.12 za 1750 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1750 €
  • Oferta z dnia: 07.09.2020
  • Numer oferty: 7105

Do opieki Pan mieszkający ze zdrową żoną. Cierpi na Inkontynencję, zaawansowana Demencję, oraz ma problemy ze słuchem, wzrokiem i problemy z przełykaniem. Podopieczny ma amputowaną nogę, ale chodzi przy lasce z pomocą. Do dyspozycji jest też wózek. Panu należy pomagać przy myciu i kąpieli. Żona Pana jest dużo młodsza od niego. Nie wymaga opieki, ale należy ją uwzględnić przy prowadzeniu gospodarstwa domowego, choć żona tez będzie gotować.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- zakupy, gotowanie
- dbanie o porządek w domu
- pomoc w myciu i ubieraniu
- pomoc przy podtrzymywaniu
- dotrzymywanie towarzystwa

Warunki mieszkalne

dom, do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie po drugiej stronie ulicy:
- osobny pokój
- TV
- internet u rodziny

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.