Małżeństwo w Braunschweig poszukuje Opiekunki od 28.12 za 1550 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1550 €
  • Oferta z dnia: 25.02.2021
  • Numer oferty: 7110

Do opieki Senior, który cierpi na demencje, ma raka prostaty oraz chore nerki, a także niedosłuch. Pan porusza się przy rollatorze lub na wózku. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i higienie ciała. Pflegedienst zakłady pończochy uciskowe. Podopieczny mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, ale należy ująć ją w gospodarstwie domowym.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- pomoc w myciu, ubieraniu i podtrzymywaniu,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny w mieście, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój z TV,
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.