Opiekunka do Pana w Böbingen od 06.04 za 1550 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1550€
  • Oferta z dnia: 25.02.2021
  • Numer oferty: 7108

Do opieki Pan 95lat, 75kg, 168cm. Cierpi na demencję, osłabienie starcze i ma częsciową inkontynencję, na noc pampersy. Pan czuje sie osamotniony i bywa niespokjny, lękliwy. Boi sie zostać sam. Nosi rajstopy uciskowe, PD przychodzi je zakładać codziennie. 1x w tyg kąpią Pana. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem. Podopieczny porusza sie na wózku. Wymagana pomoc przy transferze. Pan stara sie jeszcze pomagać. Jest do dyspozycji Pas do podnoszenia, pflegebtt, toiletenstuhl. Do pana przychodzi sąsiadka na 2h aby Opiekunka miała dodatkowe wolne.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- gotowanie, zakupy, sprzątanie
- pomoc przy higienie i ubieraniu
- poomoc przy transferze

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój  i łazienka
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.