Opiekunka z prawem jazdy od 28.12 do Małżeństwa w Blomberg za 1700 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1700€
  • Oferta z dnia: 12.08.2020
  • Numer oferty: 9018

Małżeństwo: do opieki Pani 91l, 61kg, 156 cm z zaburzeniami rytmu serca, demencją, inkontynencją oraz problemami z poruszaniem sie. Pani porusza sie przy balkoniku, nosi wkładki. Do obowiązków należy pomoc Podopiecznej przy kąpieli i ubieraniu, wsparcie w czynnościach codziennych, wizyty autem u lekarza, spacery, zakupy, prowadzenie gosp. domowego. Pflegedienst przychodzi codziennie zakładac rajstopy uciskowe i pomaga w higienie. 1 raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Dom w malym mieście, sklepy ok 10 min. Samodzielny mobilny mąż w domu.

Wymagania

- dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy
- doświadczenie

Zakres obowiązków

- pomoc w myciu i ubieraniu
- zadbanie o gospodarstwo domowe

Warunki mieszkalne

dom, do dyspozycji opiekunki:
- osobny pokój
- internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.