Opiekunka do Pani w Biberach od 26.08 za 1500 EURO

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1500€
  • Oferta z dnia: 30.04.2020
  • Numer oferty: 7108

Do opieki samotna Pani 90 lat, ok 70kg, 160cm z osłabieniem starczym. Inkontynencja, wkładki, Toilettenstuhl. Pani ma opuchnięte nogi, przychodzi Pflegedienst rozdielać leki i zakałdać rajstopy uciskowe. Raz w tygodniu Pani idzie do Tagespflege. Dodatkowo przychodzi ktoś do gimnastyki. Porusza sie o balkoniku, na dwór wózek. Rodzina ma Gasthaus, mieszkaja w tym samym domu. Opiekunka ma pokój na osobnym piętrze.

Wymagania

* dobra (B1) znajomość j. niemieckiego
* doświadczenie w opiece
* mile widziane referencje

Zakres obowiązków

* prowadzenie gospodarstwa domowego
*gotowanie, zakupy,
* pomoc przy higienie, ubieraniu

Warunki mieszkalne:

* dom (Gasthaus), do dyspozycji opiekunki:
* pokój i łazienka
* internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.