Opiekunka do małżeństwa od 09.12 za 1700e do Au Breisgau + Bonus

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1700€
  • Oferta z dnia: 26.08.2019
  • Numer oferty: 7111

Stan zdrowia pacjentki

Do opieki małżeństwo:
Pan 96l.170cm 67kg chodzący samodzielnie lub o balkoniku z Parkinsonem i problemami z sercem. Ma suchą skórę, wymagane 1xdziennie smarowanie kremem. Panu trzeba pomagac przy higienie.

Pani 94l. 165cm 51kg z demencja, miala lekki udar.
Samodzielna - dużo rzeczy chce robić sama, potrzebuje wsparcia przy higienie.

Jest rower, na rowerze 15 min do sklepu.

Przyjezdza Pflegedienst i autem sie jedzie na zakupy lub daje sie liste i oni robia zakupy.

Wymagania

dobry język niemiecki
mile widziane referencje
mile widziane doświadczenie w opiece

Zakres obowiązków

- przygotowywanie posiłków
- pomoc w codziennych czynnościach (smarowanie Pana kremem)
- dbanie o czystość w mieszkaniu (sprzątanie)
- wychodzenie na spacer

Warunki mieszkalne:

Dom, do dyspozycji opiekunki:
Oddzielny pokój na górze(18m2)
TV
Internet

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.