Senior z Wolfach szuka opiekunki za 1800 Euro od 05.05

  • Liczba pacjentów: senior
  • Znajomość języka: dobry
  • Wynagrodzenie: 1800€
  • Oferta z dnia: 20.02.2024
  • Numer oferty: 9004

Do opieki Pan Ernst, który jest osłabiony starczo, ma inkontynencję (nosi wkładki i pieluchomajtki) i słabo słyszy. Senior jest jeszcze bardzo samodzielny, inkontynancja, nosi wkladki i pieluchmajtki. Pielęgniarki przychodzą raz w tygodniu do kąpieli. Senior potrzebuje wsparcia m.in w gosp. domowym, gotowaniu i praniu.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- osoba niepaląca,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- bieżące sprawowanie opieki nad podopiecznym,
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w myciu i ubieraniu,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Dom jednorodzinny, do dyspozycji Opiekunki:
- osobne mieszkanie na piętrze,
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.