Małżeństwo w Aalen poszukuje Opiekunki od 20.08 za 1700 EUR

  • Liczba pacjentów: seniorka
  • Czas pracy: 1
  • Znajomość języka: komunikatywny
  • Wynagrodzenie: 1700€
  • Oferta z dnia: 12.08.2020
  • Numer oferty: 9018

Pani 80 lat, 70kg, 165cm porusza się bardzo powoli ale samodzielnie. Pani ma alergie na Penicilyne, miała gronkowca - już zaleczony oraz odleżyny na nogach, ale przychodzą PD opatrywać odlezyny. Podopieczna ma uszkodzoną nerke. Pomoc w myciu, ubieraniu. Mąż ma 84 lata. Senior jest osoba leżącą i mało kontaktową. Higiena odbywa się w łóżku. Pflegedienst przychodzi do Pana. Podopiecznego trzeba smarować kremem.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
- doświadczenie w opiece.

Zakres obowiązków

- dbanie o porządek w domu,
- sprzątanie,
- zakupy.

Warunki mieszkalne:

Dom w małym mieście, do dyspozycji Opiekunki:
- osobny pokój,
- internet.

Zapewniamy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- opłacona i zorganizowana podróż,
- stała opieka koordynatora
- liczny pakiet premii.